KIM JESTEM

Nazywam się Monika Orłowska. Jestem radcą prawnym i od ponad 20 lat pomagam przedsiębiorcom rozwijać swoje biznesy w zgodzie ze sobą, prawem i rodziną. Zajmuję się prawem w kontekście rodzinno-majątkowym. Od dobrych kilku lat nie prowadzę już spraw rozwodowych. Mogę za to pomóc przygotować się do małżeństwa, zabezpieczyć i utrzymać relacje, uregulować sprawy majątkowe. .

Lubię pomagać, rozwiązywać problemy, wskazywać drogi wyjścia tam, gdzie inni ich nie widzą.

Jeśli chcesz poznać, jakie wrodzone talenty ujawnia w moim przypadku test Gallupa, przeczytaj wpis pt. Myślenie strategiczne i budowanie relacji. Czyli moje talenty według CliftonStrengths

Jestem “szczególarzem”, urodzonym analitykiem. lubię zagłębiać się w akta sprawy, drążyć temat, szukać prawdy, wyjaśniać nieoczywiste.

Moje doświadczenie zawodowe

W przeszłości pełniłam obowiązki prokuratora. Byłam także pracownikiem samorządowym. Zajmowałam się promocją i rozwojem firm i społeczności lokalnych. Pisałam projekty unijne i przedakcesyjne., Tworzyłam strategię lokalną, promowałam nasz region za granicą i budowałam partnerstwa publiczno-prywatne.

Dane mi było poznać wiele aspektów ludzkiego życia. Pracowałam na różnych stanowiskach, w różnych zawodach i w różnych środowiskach.. Być może to doświadczenie pozwala mi widzieć szerzej i celować precyzyjniej. 

Radca prawny, adwokat, mediator

Obecne jestem wpisana na trzy listy zawodowe. Jestem adwokatem, wpisanym na listę adwokatów, prowadzoną przez Okręgową Izbę Adwokacką w Rzeszowie. Jestem mediatorem, certyfikowanym przez Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej i GRO Global – Global Resolution Organization. Przede wszystkim jestem jednak radcą prawnym, wpisanym na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Kielcach. I tym tytułem zawodowym – radcy prawnego – posługuję się na co dzień.

Kim jestem

Jestem zwolenniczką budowania i utrzymywania relacji międzyludzkich. Zwolenniczką szukania porozumienia. Jednak, gdy sprawa tego wymaga – nie unikam procesu i pomagam przejść przez postępowanie sądowe.

Potrafię znaleźć niekonwencjonalne rozwiązania. Jeśli stoisz przed wyzwaniem, przy którym korzystne będzie wsparcie prawne – sprawdź, jak mogę Ci pomóc, zadzwoń i umów konsultację.

 

Leave a Reply Cancel reply