Pani Monika jest osobą chętną do pomocy i współpracy, zaangażowaną w sprawy, profesjonalnie udziela porad prawnych. Bardzo miła i sympatyczna pani prawnik, polecam wszystkim.

Pani prawnik jest wspaniałą, serdeczną, cierpliwą i kompetentną osobą. Zdecydowanie polecam. 😊

Super

Elokwentna, sympatyczna…

Profesjonalne usługi. Trochę drogie.

Absolutny profesjonalizm i zaangażowanie w prowadzenie spraw. Pani mec. Monika Orłowska jest jedną nie tylko z najlepszych, ale i najsympatyczniejszych prawników, jakich znam. Polecam!

Bardzo profesjonalna, pracowita, doświadczona i wszechstronnie wykształcona Pani Prawnik. Zawsze dostępna, elokwentna i potrafiąca porozmawiać na różne tematy. Chętnie, z pokorą i spokojem udziela porad. Znam Ją od bardzo dawna i nigdy się nie zawiodłam. Bardzo dziękuję i wszystkim polecam. Szczęść Boże

Współpraca z Mecenas r. pr. Moniką Orłowską to zaszczyt, w szczególności w tak skomplikowanej sprawie – niesamowicie zawiłej, spektakularnej – pod kątem prawnym, w tym w świetle orzecznictwa Sądu Najwyższego, pod kątem stanu faktycznego sprawy… – praca zespołowa – w tak profesjonalnym zespole = spektakularny sukces – a współpracując z tak charyzmatyczną, zaangażowaną w sprawę, działającą przede wszystkim z pasji – jako główną Panią pełnomocnik Klienta – Panią Mec. – r.pr. Moniką Orłowską – to zawodowe spełnienie – dziękuję Pani Mecenas za możliwość współpracy w tak przełomowej pod kątem prawnym sprawie i wierzę, że współpraca w przyszłości przyniesie nam równie spektakularne sukcesy  – z poważaniem adwokat Karolina Pazdan Kancelaria Adwokacka Adwokat mgr Karolina Pazdan Mielec

Pani Monika poza tym, że jest świetnym prawnikiem to prywatnie przesympatyczna osoba. Serdecznie polecam każdemu jej usługi.

Pani Mecenas Monika to wysokiej klasy specjalistka w swoim fachu. Rzetelna, zaangażowana i chętna do pomocy i współpracy. Decydując się na jej usługi z pewnością znajdziesz w niej nie tylko dobrego prawnika, ale i doradcę w swoich sprawach.