KONTAKT

Kancelaria Radcowska i Mediacyjna
Radca Prawny Monika Orłowska
ul. Batalionów Chłopskich 6
27-600 Sandomierz

Wizyta w Kancelarii wyłącznie po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. Wyznacz trasę w Google Maps

tel. 0048 530 892 582

Uwaga: połączenia z ukrytym numerem telefonu osoby dzwoniącej uniemożliwiają oddzwonienie. W razie braku odebrania telefonu lub odrzucenia połączenia  bardzo proszę pamiętać o pozostawieniu swojego numeru telefonu – w wiadomości SMS lub nagraniu poczty głosowej.

e-mail: poczta@orlowskam.com

Aby przesłać zapytanie i dokumenty z bezpiecznym szyfrowaniem proszę użyć tego linku: 

link do bezpiecznego szyfrowania


Wygodny formularz kontaktowy:

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest radca prawny Monika Orłowska Kancelaria Radcy Prawnego Moniki Orłowskiej w Sandomierzu, ul. Batalionów Chłopskich 6, 27-600 Sandomierz.
Przetwarzam Państwa dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie, zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Państwa dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na pytanie. Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 
 

This is an example of a sitewide notice - you can change or remove this text in the Customizer under "Store Notice" Odrzuć

Dzień dobry!

dziękuję za wizytę na kancelaryjnym blogu, Zawsze jesteście tu Państwo mile widziani.

Zostawienie adresu e-mail, ułatwi bycie na bieżąco ze wszystkimi tutejszymi artykułami.  Z subskrypcji można się w każdej chwili wypisać.

Subscribe to Blog via Email

Enter your email address to subscribe to this blog and receive notifications of new posts by email.

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Moniki Orłowskiej z siedzibą w Sandomierzu.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem poczta@orlowskam.com

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności oraz Polityce Bezpieczeństwa Informacji https://orlowskam.com/informacje/

W sprawach spornych osoba, której dane dotyczą, może złożyć skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych

 

×