KONTAKT Z KANCELARIĄ

Adres elektroniczny i kontakt on-line

Bezpieczne szyfrowanie end-to-end i zero-access

Każda wiadomość e-mail, wydarzenie w kalendarzu, a nawet połączenie internetowe są automatycznie zabezpieczane za pomocą silnego szyfrowania systemu Proton. Jest to szyfrowanie zero-access i szyfrowanie end to end (PGP encryption).

Wysyłając wiadomości na adres e-mail mojej kancelarii, a także i odbierając wiadomości ode mnie – możecie czuć się bezpieczni. Także załączniki i pliki – przechowywane i udostępniane są na bezpiecznym dysku ProtonDrive.

Dotychczasowy link do przesyłania za pomocą aplikacji SpecFile (która także jest szyfrowana) nadal działa. Jeżeli jest to dla Państwa wygodniejsze – zamiast wysyłania wiadomości e-mail, możecie skorzystać z poniższego przycisku:

Adres korespondencyjny

Kancelaria Radcowska i Mediacyjna
Radca Prawny Monika Orłowska
ul. Batalionów Chłopskich 6
27-600 Sandomierz

Uwaga: adres niniejszy służy do korespondencji klasycznej.
Aktualnie spotkania i konsultacje możliwe są wyłącznie w formie on-line.

W razie potrzeby znalezienia mnie na mapie Google, wystarczy użyć poniższego przycisku:

SZYBKI FORMULARZ KONTAKTOWY

UWAGA: ABY SKORZYSTAĆ Z BEZPIECZNEGO SZYFROWANIA NALEŻY WYSŁAĆ WIADOMOŚĆ E-MAIL LUB SKORZYSTAĆ Z PRZYCISKU APLIKACJI SPECFILE

Wypełniając niniejszy formularz wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie przeze mnie podanych danych osobowych.

Administratorem Państwa danych osobowych jest radca prawny Monika Orłowska, działająca pod firmą: Kancelaria Radcowska i Mediacyjna Radca Prawny Monika Orłowska, ul. Batalionów Chłopskich 6, 27-600 Sandomierz.
Państwa dane osobowe, które podajecie kontaktując się za mną, takie jak imię, nazwisko, adres, adres e-mail i nr telefonu są przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia pomocy prawnej.


Podanie swoich danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, aby uzyskać pomoc prawną.


Dane osobowe są przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.
Macie Państwo prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.